Våre leverandører

Produksjon

Krydder – Tarmer – Hjelpestoffer – Emballasje


Kontakt
Roar Furuhaug
roar.furuhaug@abcorneliussen.no
Mobil: +47 900 24 889
Telefon: + 47 22 88 46 00

Annen informasjon
www.abcorneliussen.no


Skadedyr – Mattrygghet – Gnagersikring

Anticimex tilbyr tjenester innen skadedyrkontroll, mattrygghet og bygningsmiljø. Vi er opptatt av å yte god service og skreddersyr løsninger etter behov. La oss ta hånd om skadedyrene så du sparer både tid og penger


Kontakt
Espen Gundersen
espen.gundersen@anticimex.no
Mobil: +47 926 06 209

Annen informasjon
www.anticimex.no

Renhold – Kjemi


Kontakt
Kim Brunsvik
kim.brunsvik@aquatiq.com
Mobil: +47 415 52 422

Annen informasjon
www.aquatiq.com/no

 

Arbeidstøy


Kontakt
Ole Johnny Johansen
ole.johansen@ahsell.no
Mobil: +47 951 49 009 

Annen informasjon
www.bekkenstrom.no

AHLSELL katalog 

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Johnny Johansen
johnny.johansen@bewi.com
Mobil: +47 992 09 2800

Annen informasjon
www.bewi.com

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Petter Breigutu
petter@bokken.no
Mobil: +47 908 56 777
Telefon: +47 22 91 44 00

Annen informasjon
www.bokken.no

Renhold


Kontakt
Birger Fagernes
birger.fagernes@ecolab.com

Mobil: +47 915 62 951
Telefon: +47 22 68 18 00

Annen informasjon
www.ecolab.com

Analyser


Kontakt
Heidi Stenbråten
heidistenbraten@eurofins.no
Mobil: +47 945 04 163

Annen informasjon
www.eurofins.no
Tlf: 945 04 159 eller
945 04 168
For henvendelser til prøve-
mottak ved Eurofins Moss
Mikro (budbil, bestilling av
utstyr, levering av prøver),
benyttes følgende e-post:
mat.moss@eurofins.no
eller Tlf: 94 50 41 60

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Jørn Nerlien
jorn.nerlien@myhrvold.no
Mobil: +47 909 42 634
Telefon: +47 22 70 10 00

Annen informasjon
www.myhrvoldgruppen.no
post@myhrvoldgruppen.no
Myrvoldgruppen – historie
Produkter Myhrvold-gruppen –
Industri og Food

Myhrvold-Gruppen Industri og Food – produktpresentasjon 2023

Maskiner


Kontakt
Bård Christiansen
bard@neraal-maskin.no
Mobil: +47 915 12 582

Annen informasjon
www.neraal-maskin.no
Norges ledende leverandør av maskiner
til produksjon og pakking av:Pølser i natur-,
collagen – og kunsttarm

  • Spekepølser og spekemat
  • Pålegg og kokte skinker
  • Ferdigretter
  • Marsipan
  • Fiskemat
  • Kjøttdeig
  • Fjærkre
  • Ost

Maskiner – Film

Kontakt
https://mpack.no/kontakt/

Annen informasjon:
www.mpack.no

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Bjørn Frantzvaag
bjorn.frantzvaag@nippongases.com
Mobil: +47 908 94 154

Annen informasjon
www.nippongases.no

       Arbeidstøy – Matter – Mopper – Kluter


Kontakt Cecilie Klaveness –  Norsk Storkundeansvarlig

cecilie.klaveness@nortekstil.no
Mobil: +47 926 11 982
Telefon: +47 415 67 000

Annen informasjon www.nortekstil.no

Skadedyr – Mattrygghet – Brannvern


Kontakt Anne Merethe Kristiansen Storkundeansvarlig amk@pelias.no Mobil: +47 959 71 830 Telefon: +47 33 33 00 00 Annen informasjon www.pelias.no post@pelias.no Adresse: Martensvegen 59, 2409 Elverum PELIAS Norsk Skadedyrkontroll AS

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Geir Korsmo
geir.korsmo@tess.no

Mobil: +47 905 19 342
Telefon: +47 32 84 40 00

Annen informasjon
www.tess.no

Traller

Kontakt
Ivar Aarum
ivar@trallefabrikken.no
Mobil: +47 982 35 160
Telefon: +47 233 79 760

Annen informasjon:
www.trallefabrikken.no

Emballasje/Etiketter

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Johnny Johansen
johnny.johansen@bewi.com
Mobil: +47 992 09 2080

Annen informasjon
www.bewi.com

Papp


Kontakt
Hans-Petter Tønnesen
hans.toennesen@glommapapp.no
Mobil: + 47 907 53 553
Telefon: +47 69 11 01 00

Annen informasjon
www.glommapapp.no

Maskiner – Film

Kontakt
https://mpack.no/kontakt/

Annen informasjon:
www.mpack.no

Kontor – Rekvisita – Spesial


Kontakt
Stefan Tran
stefan.tran@norengros.no 
Mobil: 911 39 609

Annen informasjon
http://www.norengros.no

Etiketter – Emballasje


Kontakt Bjørn Moi bjorn@norstamp.no Mobil: +47 911 91 510 Annen informasjon www.norstamp.no

Etiketter


Kontakt
Petter Haaland
petter.haaland@norsketikett.no
992 34 222

Annen informasjon
www.norsketikett.no

Papp


Kontakt Tommy Prøitz
tommy.proitz@vpkpeterson.com 
Mobil: +47 958 99 047

Annen informasjon www.vpkgroup.com/no-nb

Film – Poser


Kontakt
Eskild Kellmer
eskild.kellmer@wipak.com
Mobil: +47 995 78 626

Annen informasjon
www.wipak.com

Diverse

Lager – Garderobe – Kontor – Kantine


Kontakt 
Kundesenter: 67024200
info@ajprodukter.no
Chat på www.ajprodukter.no

Annen informasjon
www.ajprodukter.no

Energibesparing


Kontakt
Børge Nilssen
borge.nilsen@adaptic.no
Mobil: +47 917 30 300
Telefon: 55 17 62 20

Annen informasjon
www.adaptic.no

Diverse – Bemanning


Kontakt
Lars Andreas Løren
Mobil: +47 932 14 848
naringsmiddel@adecco.no

Annen informasjon
http://www.adecco.no

Diverse – Drivstoff – Fyringsolje


Kontakt
Roar Fjeld
roar.fjeld@circlekeurope.com
Mobil: +47 917 46 900 

Annen informasjon
http://www.circlek.no/


Diverse – robot- og end-of-line løsninger


Kontakt
Frode Mastad
tlf: +47 480 83 301
e-post: fm@cobot-norge.no

Annen informasjon www.cobot-norge.no

 

Strøm


Kontakt
Espen Klaesson
espen.klaesson@hafslundstrom.no
Mobil: +47 476 69 248

Annen informasjon
http://www.hafslundonline.no
Fullmakt fornyelse strømavtalen, klikke her.


Kameleon Solutions AS
Programvare – Progress


Kontakt: Even H. Oppegård, Salgsansvarlig software
Mobil: +47 920 31 717
even.oppegaard@kameleongruppen.no
www.kameleongruppen.no

Kontor – Rekvisita – Spesial


Kontakt
Stefan Tran
stefan.tran@norengros.no 
Mobil: 911 39 609

Annen informasjon
http://www.norengros.no

Diverse


Kontakt
Lise Krydsby Finjarn
Mobil: +47 917 96 115
lise.finjarn@norwegian.com

Annen informasjon
http://www.norwegian.no

Diverse – Telefoni

Kontakt
Robin Prashar
Bedriftsrådgiver
+47 940 16 040
robin.prashar@phonero.no

 Annen informasjon http://www.phonero.no

Diverse – Forsikring


Kontakt;
Ejgil kristensen,
ejgil.kristensen@soderbergpartners.com
Mobil: +47 915 11 439

Annen informasjon  
www.soderbergpartners.no/

Diverse – Telefoni


Kontakt
Ole Andreas Østerhus
Key Account Manager,
Salg Storkunde Forbund

ole-andreas.osterhus@telenor.com
Mobil: + 47 993 33 333

Annen informasjon
www.telenor.no/bedrift

Hotell


Kontakt
Tage Solberg
Mobil: +952 24 394
tage.solberg@olavthon.no

Annen informasjon
www.thonhotels.no
www.thonhotels.no/logg-inn/
Firmanavn: Norsk Kjøtthandel
Kundenummer: TB012190
Bestilling kan også gjøres via
telefon eller e-post. Våre
medarbeidere på Thon Hotels
Service Centre hjelper deg gjerne
med din bestilling på overnatting.
Tel: 815 52 400 eller e-post:
service@thonhotels.no Spørsmål
til avtalen eller kurs & konferanse?
Husk å legge inn ditt eget
Discovery nummer når du legger
inn bestillingen. Da får du både NK
rabatten og egne opptjente poeng.

Drivstoff


Kontakt
Jørn Johannessen
jorn.johannessen@unox.no
92684406

Annen informasjon
www.unox.no
Telefon: 04211
E-post: storkunde@unox.no