Våre leverandører

Produksjon

Arne B. Corneliussen

Krydder – Tarmer – Hjelpestoffer – Emballasje


Kontakt
Roar Furuhaug
roar.furuhaug@abcorneliussen.no
Mobil: +47 900 24 889
Telefon: + 47 22 88 46 00

Annen informasjon
www.abcorneliussen.no

Anticimex

Diverse – Skadedyr –
Brannvern – Mattrygghet


Kontakt
Espen Gundersen
espen.gundersen@anticimex.no
Mobil: +47 926 06 209

Annen informasjon
www.anticimex.no
LAST NED SMART NÆRINGSMIDDELBROSJYRE HER

Aquatiq

Renhold


Kontakt
Tom Brunsvik
tom.brunsvik@aquatiq.no
Mobil: +47 913 20 664
Telefon: +64 61 24 70 11

Annen informasjon
www.aquatiq.com/no

Bekken & Strøm

Arbeidstøy


Kontakt
Ole Johnny Johansen
ole.johnny@bekkenstrom.no
Mobil: +47 951 49 009
Telefon: +47 61 18 19 00

Annen informasjon
www.bekkenstrom.no

BEWI

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Johnny Johansen
johnny.johansen@bewi.com
Mobil: +47 901 91 314

Annen informasjon
www.bewi.com

Bokken

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Petter Breigutu
petter@bokken.no
Mobil: +47 908 56 777
Telefon: +47 22 91 44 00

Annen informasjon
www.bokken.no

Ecolab

Renhold


Kontakt
Birger Fagernes
birger.fagernes@ecolab.com

Mobil: +47 915 62 951
Telefon: +47 22 68 18 00

Annen informasjon
www.ecolab.com

Eurofins

Analyser


Kontakt
Heidi Stenbråten
heidistenbraten@eurofins.no
Mobil: +47 945 04 163

Annen informasjon
www.eurofins.no
Tlf: 945 04 159 eller
945 04 168
For henvendelser til prøve-
mottak ved Eurofins Moss
Mikro (budbil, bestilling av
utstyr, levering av prøver),
benyttes følgende e-post:
mat.moss@eurofins.no
eller Tlf: 94 50 41 60

Myhrvold gruppen

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Jørn Nerlien
jorn.nerlien@myhrvold.no
Mobil: +47 909 42 634
Telefon: +47 22 70 10 00

Annen informasjon
www.myhrvoldgruppen.no
post@myhrvoldgruppen.no
Myrvoldgruppen – historie
Produkter Myhrvold-gruppen –
Industri og Food

Neraal Maskin

Maskiner


Kontakt
Bård Christiansen
bard@neraal-maskin.no
Mobil: +47 915 12 582

Annen informasjon
www.neraal-maskin.no
Norges ledende leverandør av maskiner
til produksjon og pakking av:Pølser i natur-,
collagen – og kunsttarm

  • Spekepølser og spekemat
  • Pålegg og kokte skinker
  • Ferdigretter
  • Marsipan
  • Fiskemat
  • Kjøttdeig
  • Fjærkre
  • Ost
Nippon Gases Norge

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Bjørn Frantzvaag
bjorn.frantzvaag@nippongases.com
Mobil: +47 908 94 154

Annen informasjon
www.nippongases.no

Nopla

Plastemballasje – Lastebærere


Kontakt
Martin Blixt
marti
n.blixt@nopla.no
Mobil: + 46 76 13 97 007

Annen informasjon
www.nopla.no

NorTekstil

Arbeidstøy


Kontakt
Ole Johnny Thomsen
Norsk Storkundeansvarlig
ole.thomsen@nortekstil.no

Mobil: +47 922 46 944
Telefon: +47 415 67 000

Annen informasjon
www.nortekstil.no

Tess

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Geir Korsmo
geir.korsmo@tess.no

Mobil: +47 905 19 342
Telefon: +47 32 84 40 00

Annen informasjon
www.tess.no

Pelias

Skadedyr – Mattrygghet – Brannvern


Kontakt
Anne Merethe Kristiansen
Storkundeansvarlig
amk@pelias.no

Mobil: +47 959 71 830
Telefon: +47 33 33 00 00

Annen informasjon
www.pelias.no
post@pelias.no

Adresse: Martinsvegen 59, 2409 Elverum
PELIAS Norsk Skadedyrkontroll AS

World Pac

Krydder – Tarmer


Kontakt
Øystein Grinde
worp@online.no
Mobil: +47 926 96 380
Telefon: +47 22 32 00 33

Annen informasjon
www.worldpac.no

Emballasje/Etiketter

BEWI

Maskiner – Rekvisita


Kontakt
Johnny Johansen
johnny.johansen@bewi.com
Mobil: +47 901 91 314

Annen informasjon
www.bewi.com

Ettiketto

Etiketter


Kontakt
Tommy Stenersen
tommy.stenersen@ettiketto.no
Mobil: +47 904 88 444

Annen informasjon
www.ettiketto.no

Glomma Papp

Papp


Kontakt
Hans-Petter Tønnesen
hans.toennesen@glommapapp.no
Mobil: + 47 907 53 553
Telefon: +47 69 11 01 00

Annen informasjon
www.glommapapp.no

NorEngros

Kontor – Rekvisita – Spesial


Kontakt
Dag Alund
dag.alund@norengros.no
Mobil: 979 65 744

Annen informasjon
http://www.norengros.no

NorStamp

Etiketter – Emballasje


Kontakt
Bjørn bjorn@norstamp.no
Mobil: +47 944 91 510

Annen informasjon
www.norstamp.no

VPK Group

Papp


Kontakt
Tommy Prøitz
tommy.proitz@peterson.no
Mobil: +47 958 99 047

Annen informasjon
www.vpkgroup.com/no-nb

Wipak

Film – Poser


Kontakt
Eskild Kellmer
eskild.kellmer@wipak.com
Mobil: +47 995 78 626

Annen informasjon
www.wipak.com

Diverse

Adaptic Technology

Energibesparing


Kontakt
Børge Nilssen
borge.nilsen@adaptic.no
Mobil: +47 917 30 300
Telefon: 55 17 62 20

Annen informasjon
www.adaptic.no

Adecco

Diverse – Bemanning


Kontakt
Lars Andreas Løren
Mobil: +47 932 14 848
naringsmiddel@adecco.no

Annen informasjon
http://www.adecco.no

baseIT

Programvare – Progress


Kontakt
Even H. Oppegaard
Markedsansvarlig
Mobil: +47 920 31 717
even@baseit.no

Annen informasjon
www.baseit.no

CircleK

Diverse – Drivstoff – Fyringsolje


Kontakt
Ellen Mikalsen
ellen.mikalsen@circlekeurope.com
Mobil: +47 918 13 032

Annen informasjon
http://www.circlek.no/
Adresse:  Schweigaardsgate 16, Oslo
Søk om Firma- og Truckkort (husk å
merke søknadsskjema at du er
aksjonær i Norsk Kjøtthandel i feltet
“tilknytt avtale”. Firmakortene (biler
under 3,5 tonn) Avtalekode:
NORSK KJ.F Truckkortene (biler
over 3,5 tonn) Avtalekode: NORSK
KJT1
Statoilkort for Bedriftskunder Søk
om Ansattkort/Privatkort (husk å merke
søknadsskjema at du er aksjonær i
NorskKjøtthandel i feltet”tilknytt
avtale”. Avtalekode: NORSK KJ.A 
Statoilkort for Privatkunder Info
Fyringsolje, Parafin og Smøremidler
Produkter Info Drivstoff (inkludert
Diesel i Bulk) Drivstoff Kontakt Circle
K/Statoil Elektronisk Kontakt
Kundeservice– Bedrift  
(husk å oppgi
at du er aksjonær i Norsk Kjøtthandel)
Per telefon: Firma-, Truck- og personkort
Tlf 22 96 25 00 Bulkprodukter Fyringsolje
& Diesel Tlf 810 01 800 (husk å oppgi at
du er aksjonær i Norsk Kjøtthandel)

Hafslund Strøm

Strøm


Kontakt
Espen Klaesson
espen.klaesson@hafslundstrom.no
Mobil: +47 476 69 248

Annen informasjon
http://www.hafslundonline.no
Fullmakt fornyelse strømavtalen, klikke her.

NorEngros

Kontor – Rekvisita – Spesial


Kontakt
Dag Alund
dag.alund@norengros.no
Mobil: 979 65 744

Annen informasjon
http://www.norengros.no

Norwegian

Diverse


Kontakt
Lise Krydsby Finjarn
Mobil: +47 917 96 115
lise.finjarn@norwegian.com

Annen informasjon
http://www.norwegian.no

Phonero

Diverse – Telefoni


Kontakt
Preben Raknes
Mobil: +47 940 03 329
preben.raknes@phonero.no

Annen informasjon
http://www.phonero.no

Telenor

Diverse – Telefoni


Kontakt
Ole Andreas Østerhus
Key Account Manager,
Salg Storkunde Forbund

ole-andreas.osterhus@telenor.com
Mobil: + 47 993 33 333

Annen informasjon
www.telenor.no/bedrift

Thon

Hotell


Kontakt
Tage Solberg
Mobil: +952 24 394
tage.solberg@olavthon.no

Annen informasjon
www.thonhotels.no
www.thonhotels.no/logg-inn/
Firmanavn: Norsk Kjøtthandel
Kundenummer: TB012190
Bestilling kan også gjøres via
telefon eller e-post. Våre
medarbeidere på Thon Hotels
Service Centre hjelper deg gjerne
med din bestilling på overnatting.
Tel: 815 52 400 eller e-post:
service@thonhotels.no Spørsmål
til avtalen eller kurs & konferanse?
Husk å legge inn ditt eget
Discovery nummer når du legger
inn bestillingen. Da får du både NK
rabatten og egne opptjente poeng.

Uno X

Drivstoff


Kontakt
Ina Therese Hoogerdijk
ina.hoogerdijk@unox.no
Mobil: +47 951 22 469

Annen informasjon
www.unox.no
Telefon: 04211
E-post: storkunde@unox.no
Besøk: Lysaker Torg 35,
N-1366 Lysaker

YX Betjent

Drivstoff


Kontakt
Kjell Åge Røise
kjell.age.roise@unox.no
Mobil: +47 905 77 960

Annen informasjon
www.yx.no