Kiel 2023 - Deltakerliste. (Siden vises til deltakere og på nettside i en periode før og etter turen) Er bilde feil, eller du ønsker bilde fjernet, så meld ifra)

Ole Johnny Johansen
Ahlsell AS

TERJE HAGEN
Ahlsell AS

Heidi Granheim Sørensen
Alf Strøm Larsen AS

Andre Strøm-Larsen
Alf Strøm Larsen AS

Erik Strøm-Larsen
Alf Strøm-Larsen AS

Gro Strøm-Larsen
Alf Strøm-Larsen AS

Per Morten Sørensen
Alf Strøm-Larsen AS

Svein Høgden
Alf Strøm-Larsen AS

Karianne Spetaas Henriksen
Animalia AS

Ronny Fredrik Sandvik
Animalia AS

Anni Byskov
Annis Ringebu

Egil Jakobsen
Annis Ringebu

Kim Brunsvik
Aquatiq Chemistry

Kristoffer Eide
Aquatiq Chemistry

Aurora Engum Trønnes
Aquatiq AS

Merete Kiserud
Aquatiq Consult AS

Heidi Camilla Sagen-Ohren
Aquatiq Sense AS

Stein Nikolaisen
Aquatiq Sense AS

Anders Holm
Arne B. Corneliussen AS

Asbjørn Koller
Arne B. Corneliussen AS

Ola Stuberg
Arne B. Corneliussen AS

Roger Brenna
Arne B. Corneliussen AS

Rolf Nygaard
Arne B. Corneliussen AS

Rune Nørgaard
Arne B. Corneliussen AS

Steffen Kåre-Magnus Berg
Arne B. Corneliussen AS

Tom Emil Høydahl
Arne B. Corneliussen AS

Espen Aronsen
Aron Mat AS

Kristiane Solstrand
Aronmat as

Tor Andre Bjørnstad
Avempro AS

Per Erik Mathisen
Avempro AS

Johnny Rikard Johansen
BEWI Food AS

Steinar Harjo
BEWI Food AS

Kay Andersen
Bjerke Spekemat

Kjetil Olsen
Bjerke Spekemat

Jørgen Andersen
Bokken AS

Petter Breigutu
Bokken AS

Vidar Beck
Bokken AS

Jostein Mathiassen
Bokken AS

Reidar Alsvik
Bokken AS

Kathrine Ringstad
Brødrene Ringstad AS

Kjell Ringstad
Brødrene Ringstad AS

Paulius Kleiven
Brødrene Ringstad AS

Frode Mastad
Cobot-Norge AS

Kenneth Fjerstad
Cobot-Norge AS

Sebastian Width
Cooling Partner AS

Egil Langemyr
Danish Crown Norway as

Karol Partyka
Danish Crown Norway AS

Lars Martin Haugberg
Ecolab AS

Øystein Skarset
Ecolab AS

Brage Grønningsæter
Edelgard AS

Jon Daniel Nesje
Edelgard AS

Ole Jørgen Møller
Eng fugl as

Pawel Solowiej
Eng fugl as

Hanne Tuominen
Ertnes Kjøtt AS

Jon Ertnes
Ertnes Kjøtt AS

Lars-Henrik Andresen
Ettiketto

Jonas Lie Dragseth
Ettiketto

Kristin Wien
Eurofins Food & Feed Testing AS

Heidi Stenbråten
Eurofins Food&Feed Testing

Ole Magnus Johansen
fagernes kjøtt AS

Bjarne Paulsen
Fana Kjøtt as

Lars Atle Larsen
Fana Kjøtt as

Tore Paulsen
Fana Kjøtt as

Axel Dønnum Jensen
Fatland

Ove Malvin Knutsen
Fatland AS

Stig Pedersen
Fatland AS

Stig Inge Dalva
Fatland Jæren AS

Per Øvrebø
Fatland Oslo AS

Jan-Ivar Kamfjord
Fatland Sandefjord

Tom Eknes
Fatland Sandefjord

Roar Stentun
Fatland Ølen

Svein Fatland
Fatland Ølen

Johan Mathis Buljo
Finnmark Rein AS

Daniel Lega
Fortum Strøm AS

Espen Klaesson
Fortum Strøm AS

Christoffer Furuseth
Furuseth AS

Einar Jørgensen
Gabbas as

Aleksander Nygaard
Geia food As

Atle Didrik LArsen
Geia Food AS

Ole Hellerud
Geia Food AS

Thomas Erichsen
Geia Food AS

Elin Gilberg
Gilberg Engros menypartner AS

Jan Stene Gilberg
Gilberg Engros Menypartner AS

PerErik Reppe
Grilstad AS

Andreas Mydland
H Mydland AS

Fredrik Mydland
H Mydland AS

Sandra Mydland
H Mydland AS

Øyvind Lavik
H. Brakstad Eftf. AS

Oddbjørn Hole
Hole kjøtt as

Laila Karin Oldeide Hole
Hole kjøtt as

christian nilsen
Høvikveien kjøtt og kolonial as

Kirsti Nielsen
Høvikveien Kjøtt&kolonial

Frank Mørup Hansen
Høvikveien Kjøtt&kolonial

Jens Eide
Jens Eide

Fredrik Eide
Jens eide as

Christian Rosland
Jens Eide AS

Daniel Eide
Jens Eide AS

Lars Intjore
Jens Eide AS

Norman Bendix
Jens Eide AS

Siw Boge
Jens Eide AS

Trond Øyvind Gyberg
Jens Eide AS

Stig Jacobsen
Johs Jacobsen Kjøtt AS

JOHANNES LUNDAL
JOHS. LUNDAL & SØNNER AS

SIRI LUNDAL HUSTVEIT
JOHS. LUNDAL & SØNNER AS

Erik Hatlestad
Julies Kjøkken AS

Oddvar Kristiansen
Julies Kjøkken as

Atle Aaland
Kameleon Gruppen AS

Even Oppegaard
Kameleon Gruppen AS

Svein-Erik Eide
Kjøtt- og fjørfebransjens Landsforbund

Bjørn-Ole Juul-Hansen
KLF

Endre Myhr
KLF

Per Sleipnes
KLF Media

Rune Pedersen
Kontentum

IVAN KURAAS
KURAAS AS

JOEL KURAAS
KURAAS AS

KENNETH KURAAS
KURAAS AS

LEIF TORE VOIE
KURAAS AS

OLE KURAAS
KURAAS AS

RASIAH MURUGANANTHAN
KURAAS AS

Arnt Inge Guttormsen
MT Slakt as

Arne Hjeltnes
Nan Madol AS

Bård Christiansen
Neraal Maskin AS

Marius Iversen
Neraal Maskin AS

Oskar Aarø
Neraal Maskin AS

Bjørn Frantzvaag
Nippon Gases Norge AS

Åse Spangelo
Nippon Gases Norge AS

Lene Øverby
Nofima

Mats Carlehög
Nofima

Rune Rødbotten
Nofima

Mari Øvrum Gaarder
NOFIMA

Tom Christen Johannessen
NOFIMA

Dag Alund
Norengros AS

Hans Jacob Ziegler
Norengros as

Erling Eltervåg
Norengros Kjosavik

Geir Egil Roksvåg
Nordfjord Kjøtt AS

Kurt Henrik Mydland
Norsk Kjøtthandel

Jøran Olsson
Norsk Kjøtthandel AS

May Larsen
Norsk Kjøtthandel AS

Rune Slaatten
Norsk Kjøtthandel AS

Harald Birkeland
Norsk Kylling AS

Stein Terje Hendseth
Norsk Kylling AS

Merete Hem
Norstamp AS

Bjørn Moi
Norstamp etikett & emballasje

Ole Jonny Thomsen
Nor Tekstil AS

Lars Kristian Hjelseth
Ole Ringdal as

Ole Ringdal
Ole Ringdal as

Bjørn Tryggestad
Ole Ringdal as

Jostein Ringdal
Ole Ringdal as

Britt Heidi Kristiansen
Opplæringskontoret for salgs- og matbransjen

Sissel Myran
Opplæringskontoret for salgs- og matbransjen

Arne K Elstad
Oslo og omegn Kjøttfaglaug

Bjørn Tore Teigen
Oslo og omegn Kjøttfaglaug

Espen Lynghaug
Oslo og omegn Kjøttfaglaug

Joakim Aleksander Linto
Oslo og omegn Kjøttfaglaug

Anne Merethe Kristiansen
PELIAS Norsk Skadedyrkontroll AS

Maritha Fløystad
PELIAS Norsk Skadedyrkontroll AS

Svein Dystvold
Pers Kjøkken AS

Monica Bakke Skogseth
Per's Kjøkken AS

Tom Smedsrud
Per's Kjøkken AS

Tore Sørensen
Per's Kjøkken AS

Arne Løge
Prima Brands

Renè Nielsen
Prima Brands

Håkon Øglend
Prima Brands AS

Martin Estep
Prima Idsøe

Kristjan Gestsson
Roar Stang Kjøtt AS

Svein Erik Lunde
Roar Stang Kjøtt AS

Håvard Skretting
R. Skretting

Reidar Skretting
R. Skretting

Camilla Holand
Rosenberg Spiseforretning as

Cesilie Sæbø
Rosenberg Spiseforretning as

Kjell ove Oftedal
Røroskjøtt as

Sten Thure Solli
Røroskjøtt as

Ulrik Aleksander Kruse
Slakter Eftedal AS

Bernt Normann
Solberg Pettersen AS

Kim Pettersen
Solberg Pettersen AS

Bjarte Birkeland
Solheim Kjøtt AS

Mona Karin Birkeland
Solheim Kjøtt AS

Rune Olsson
Spesialgrossisten Øst AS

Rune Svindland
Svindland AS

Sondre Hamre
Svindland AS

Jørn Nerlien
T Myhrvold AS

Toralf Wiik Østli
T. Myhrvold AS

erling saksvoll
T.Myhrvold AS

Johan Christian Brendmoe
T.Myhrvold AS

Kristian Rambøl
T.Myhrvold AS

Ole Andreas Østerhus
Telenor Norge AS

Rolf Magne Strømme
Toma Mat AS

Sigurd Mølstre
Toma Mat AS

Hans Olav Nordraak
Toten Kjøtt AS

Jimmy Høiberget
Toten Kjøtt AS

Jørgen Næss
Trondheim Slaktehus AS

Roy Jensen
Trondheim Slaktehus AS

Henrik Farstad
UNIL

Raymond Wold-Schätzer
Vestey Foods Norge AS

Henrik Finnestad
VPK PACKAGING

Erik Johansen
VPK PACKAGING

Wily Roger Jacobsen
Vossakjøt AS

Kjetil Pettersen
Wipak

Eskild Kellmer
Wipak Norway

Johnny Heine Krosby
ÅKEBERG SKOGLUNN PØLSEMAKERI AS

Pål Larsen
ÅKEBERG SKOGLUNN PØLSEMAKERI AS

Roger Lund
Åkeberg Skoglunn Pølsemakeri AS

Thomas Thorvaldsen
ÅKEBERG SKOGLUNN PØLSEMAKERI AS

Morten Engen
Aasheim Kjøtt

Thomas Stenberg
Aasheim kjøtt

Lars Magnus Lundhaug
Aasheim Kjøtt AS